«Зірка» зазнала виїзної поразки від ФК «Вовчанськ»

Кількість переглядів - 401

У матчі 7-го туру аматорського чемпіонату України кропивницька «Зірка» на виїзді поступилася одноосібному лідеру третьої групи ФК «Вовчанськ» - 4:1.

2019 09 22

Якщо попередня виїзну поразка підопічних Саміра Гасанова від маріупольського «Яруда» були за рівної гри й при незрозумілих суддівських рішеннях, то в сьогоднішньому матчі господарі були просто сильнішими. Хоча до середини першого тайму, гості які прибули на матч незадовго до його початку, виглядали гідно й намагалися будувати свою гру на стрімких контратаках. Але ініціативою все ж володіли вівчанці, які наполегливо йшли вперед. І все ж господарям за короткий проміжок часу вдалося відзначитися двічі. Спочатку наші захисники не встигли за суперником після подачі кутового. А через декілька хвилин гравець вівчанців вдало замкнув передачу з флангу – 2:0. Саме за такого рахунку суперники пішли на перерву.

На початку другого тайму гості заграли активніше й Павла Замуренко заробив пенальті. До м’яча підійшов Дмитро Хорольський й переграв голкіпера конкурентів – 2:1. Але розвинути свій успіх гостям не вдалося. Адже згодом вже господарі отримали право на пенальті. В цьому епізоді після передачі в штрафну м’яч потрапив у руку нашого гравця й арбітр вдруге в поєдинку вказав на позначку. І тут також дуель воротаря та пенальтиста, закінчилася на користь останнього – 3:1. Після цього «зіркові» великими силами пішли вперед й нарвалися на контрвипад господарів, які довели свою перевагу до трьох м’ячів – 4:1. Отже, підопічні Саміра Гасанова зазнали другої поразки на виїзді й пропустили на третю сходинку турнірної таблиці маріупольський «Яруд». Маріупольці розгромили дніпровську «Перемогу» - 7:0 й випереджають кропивничан на 2 очки.