Спорт

У Кропивницькому відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму (ФОТО)

. 1585

19 - 22 вересня в Кропивницькому проходив Кубок України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму.

Змагання проводили Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». За нагороди змагань вели боротьбу 23 команди, загалом 230 юнаків і дівчат молодшої вікової групи (2004-2007 року народження) і старшої вікової групи (2002- 2004 р.н.).

На відкритті учасників привітав Народний депутат України VIII скликання Олександр Горбунов, заступник міського голови Кропивницького Андрій Паливода, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ул’яна Соколенко.

До програми з пішохідного туризму увійшли змагання на дистанціях: «Смуга перешкод» (командні змагання) і «Крос-похід» (командні змагання).

2019 09 23t12019 09 23t3

До програми з велосипедного туризму - змагання на дистанціях: «Велоралі» (командні змагання), «Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал») – особисті-командні змагання.
До нашого міста прибули 13 пішохідних команд з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Тернопільської, Сумської, Харківської, Черкаської областей, м.Києва та дві збірні команди Кіровоградщини. Велосипедний напрямок представлений командами – Вінницької, Кіровоградської, Сумської, Харківської та Закарпатської області.

В перший день змагань пішохідні команди змагались на дистанції «Крос-похід», подіум в якій вибороли команди Вінницької, Полтавської (Михайлівська ОТГ-1) та Тернопільської областей. Представники Кіровоградщини здобули 7 - 8 місця. Велотуристи змагались одразу на двох дистанціях - «Тріал» та «Фігурне водіння велосипеда». В першій дисципліні першу трійку в чоловічому заліку склали Олексій Юніков (Харківська область-1), Богдан Хурсенко (Сумська область) та Даниїл Олійник (Харківська область-1), в жіночому – Ангеліна Колісник (Вінницька область), Олександра Ляшенко та Анна Бехтер (Харківська область-1) та Надія Сокур з Кіровоградщини. У фігурному водінні подіум здобули: в жіночому заліку – Карина Лиганенко (Харківська область-2), Олександра Ляшенко (Харківська область-1) та Аліна Рагозіна (Вінницька область); у чоловічому – Роман Кучерявий та Дмитро Полуведько (Вінницька область), Олексій Юніков та Даниїл Олійник (Харківська область-1). В загальнокомандному заліку підсумок першого дня для велотуристів став наступним: Харківська область-1, Вінницька та Сумська області.

2019 09 23t2

У другий день змагань дев’ять велокоманд (3 молодших та 6 старших) вирушили на дистанцію «Велоралі» (30 та 40,5 км відповідно), на якій учасників чекали 10 - 11 так званих «додаткових етапів» - від знань Правил дорожнього руху та домедичної допомоги до переправи по колоді разом з вантажем та велосипедами. Пішохідні команди змагались на командній смузі перешкод. Переможцями другого дня серед пішохідних команд стали м. Київ, Тернопільська та Вінницька області, у велотуристів – Вінницька та дві команди Харківської області. Наші земляки зберегли п’яту позицію у велотуризмі.

Загальний підсумок двох днів змагань серед команд , що змагалися на Кубок пішохідного туризму вивів на подіум Вінницьку, Тернопільську області та м. Київ (команда УДЦНПВКТУМ), у велосипедному – Вінницьку, Харківську та Сумську області. Всі команди-переможці отримали відповідні кубки, а переможці в особистому та командному заліках – пам’ятні медалі та дипломи.

2019 09 23t4

За матеріалами сайту tourist.kr.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама