файно сусід

На стадіоні «Зірка» провели командний чемпіонат України з легкої атлетики (ФОТО)

Кількість переглядів - 1183

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) 30 вересня – 1 жовтня проходив у Кропивницькому на стадіоні «Зірка».

Його учасниками стали 665 атлетів з 25 регіонів України.

2019 09 30 10

Найкращий результат серед наших атлетів показала Тамара Фроленко у стрибках у висоту. Вихованка Геннадія Здітовецького зі СДЮСШОР №2 стрибнула на 170 см і випередила усіх своїх суперниць.
Також варто відзначити ще кількох легкоатлетів нашої обласної федерації, які показали високі результати. Четверте місце на 400-метрівці з бар’єрами посіла Валерія Дмитрашко (тренери Олександр і Олена Тесленки, КДЮСШ №2).

Із четвертим часом завершила виступи на 100-метрівці Владислава Чернишова (тренери Вадим Приймак і Олександр Роздобудько, Олександрівська ДЮСШ). Ще один підопічний тренерського тандему з Олександрівки Андрій Радзевило двічі фінішував п’ятим на 1500м і 3000м.

Шосте місце на 400-метрівці з бар’єрами посів Олександр Кас’ян (тренер Олексанр Шостак, Малосиківський ДЮЦ «Вись»).

На командному чемпіонаті України не підводяться підсумки в особистих видах, а переможцями визначаються збірні спортивних шкіл і регіонів. У залік кожній команді ішли 25 кращих результатів спортсменів.

Кіровоградська область була представлена 54-ма атлетами та у підсумку посіла 12-е місце.
Чемпіонами України серед областей стали спортсмени Харківщини. Віце-чемпіонами представники Дніпропетровщини. Третьою в командному заліку стала збірна Києва.

У заліку ДЮСШ серед спортивних шкіл нашої області найвище місце посіла Олександрівська ДЮСШ - 13-е місце.
Серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву наша СДЮСШОР №2 стала 12-ю.

Даний чемпіонат став заключним національним стартом на стадіоні «Зірка» нинішнього року.

- Для нас це другі поспіль юнацькі змагання. Тижнем раніше наш стадіон 20-22 вересня приймав чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. і молодше. Завдяки тому, що старти проводилися у Кропивницькому, ми змогли виставити від області 54 спортсмени та зуміли набрати всі 25 заліків. І ще 14 результатів наших представників не пішли в залік командної першості. У цьому віці всі діти однакові. Хто показує результат – або більше всіх тренується або проявляє талант. Потенціал дітей у таких областях як наша – дуже високий, але не всі вони мають можливість тренуватися під керівництвом фахового тренера і в належних умовах, - відзначив старший тренер області з легкої атлетики Володимир Абраменко.