Ліга Європи: «Олександрія» зіграла внічию з бельгійським «Гентом» (ФОТО)

Кількість переглядів - 965

У Другому турі групового етапу Ліги Європи «Олександрія» зіграла внічию з «Гентом» і набрала перші очки.

2019 10 03 Ol Gent

Матч відбувся вчора, 3 жовтня на «Арені Львів».

Для номінальних господарів він розпочався вкрай невдало. Вже на 6-й хвилині вони пропустили гол у свої ворота. Після обрізки Кирила Ковальця бельгійці провели швидку контратаку, і Лоурент Депуатр вразив кут воріт Юрія Паньківа – 0:1.
Гості продовжували володіти ініціативою, однак згодом команда Володимира Шарана вирівняла гру, почала пресингувати, створювати проблеми суперникам. До перерви Максим Третьяков і Євген Банада були близькими, щоб зрівняти рахунок, але свої моменти не реалізували.
У другому таймі номінальні господарі досягли свого. На 60-й хвилині Максим Третьяков у штрафному майданчику відпасував на Кирила Ковальця, який пробив у голкіпера. М’яч той відбив, однак Артем Сітало найшвидше зорієнтувався і вразив ворота гостей -1:1.

Завдяки здобутій нічиїй «Олександрія» набрала перші очки на груповій стадії Ліги Європи.

Як «Гречка» писала раніше, у першому турі «Олександрія» програла на виїзді німецькому «Вольфсбургу».

«Олександрія» – «Гент» 1:1 (1:0).
Лігає Європи. Другий тур групового етапу. 3 жовтня 2019 року. Початок матчу о 19:30. КСК «Арена Львів».

Головний арбітр: Єнс Моє; асистенти: Еспер Даль, Віктор Скітте; четвертий арбітр: Йорген Бурхардт

«Олександрія»: Юрій Паньків – К, Кирило Ковалець (Довгий, 75’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Денис Безбородько, 86’), Артем Сітало (Дмитро Шастал, 80’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкин, Євген Банада, Каспарс Дубра.
Запасні: Олег Білик, Владислав Бабогло, Андрій Запорожан, Максим Задерака
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Гент»: Томас Камінські, Майкл Нгадеу-Нгаджуи, Еліша Овусу, Роман Яремчук (Юя Кубо, 88’), Вадіс Оджиджа (К), Джонатан Давід, Нана Асаре, Мікаел Лустінг, Свен Кумс, Лоурент Депуатр (Гіоргій Квілітая, 85’), Ігор Пластун.
Запасні: Колін Кусеманс, Жан-Люк Домпе, Мілад Мохаммаді, Брехт Дежажере, Ділан Бронн,
Головний тренер: Йєсс Торуп

Голи: 0:1, Депуатр Лоурент (6); 1:1, Сітало Артем (60).