файно сусід

Петрівський «Інгулець» здолав лідера Першої ліги «Оболонь-Бровар» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 938

У матчі 12-го туру першолігового чемпіонату України петрівський «Інгулець» на домашньому полі завдав першої поразки в сезоні лідеру турнірної таблиці – ФК «Оболонь-Бровар» - 2:0.

Героєм поєдинку став Ніка Січінава, який оформив дубль. Рахунок легіонер петрівчан відкрив на 16-й хвилині. Скориставшись помилкою захисників суперників у власній штрафній зоні, він вдало зіграв на добиванні – 1:0.

Другий гол підопічні Сергія Лавриненка забили з пенальті. За гру рукою одного з гравців «Оболоні Бровар» арбітр призначив пенальті, яке на 44-й хвилині реалізував Січінава - 2:0.

Завдяки звитязі над лідером «Інгулець» набрав 24 очка та піднявся на третє місце у турнірній таблиці, відстаючи від «пивоварів» на один пункт.

«Інгулець» (Петрове) – «Оболонь Бровар» (Київ) - 2:0 (2:0)
Чемпіонат України, Перша ліга, 12-й тур. 6 жовтня 2019 року (неділя). Початок матчу о 15:00. смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». Глядачів 700. Температура 11 С.
Арбітр - Бондаренко Д.Є.. Асистенти арбітра - Козорезов Д.В., Єремєєв А.А., Поліщук М.П.
Cпостерігач арбітражу - Плужник О.О.

«Інгулець»: Шуст, Фатєєв, Павлов, Ковальов, Ігнатьєв, Синьогуб (Писко 56), Клименко (Кучеренко 88), Запорожець, Елла Кен (Коваленко І. 78), Мішуренко (Коробка 82), Січінава (Козак 69).

«Оболонь Бровар»: Федорівський, Безуглий, Гуськов (Гутті 62), Єфремов, Мединський, Покотилюк (Семенко 83), Слободян (Бровченко 46), Тєрєхов, Коваленко К., Пучковський (Ковбаса 30), Шевченко (Майданевич 46).

Попередження: Павлов (63), Запорожець (89) - Пучковський (18), Безуглий (41), Тєрєхов (43), Мединський (47), Коваленко К. (59).

Голи: 1:0, Січінава Ніка (16); 2:0, Січінава Ніка (44 пен.)

Матч 13-го туру «Інгулець» проведе 12-го жовтня у Кременчуці з «Кременем».