Легкоатлетка з Олександрівки посіла шосте місце на чемпіонаті світу

Кількість переглядів - 673

Жіноча естафетна команда 4х400 метрів, у складі якої виступала вихованка Олександрівської ДЮСШ Тетяна Мельник, у фіналі чемпіонату світу з результатом 3.27,48 хв фінішувала сьомою, проте після дискваліфікації канадійок піднялася на шосту позицію.

2019 10 09 LA

Чемпіонат світу проводився з 27 вересня по 6 жовтня в столиці Катару місті Доха.

У фіналі на першому етапі за команду виступала Катерина Климюк, а наступні три етапи бігли Ольга Ляхова, Тетяна Мельник і Анна Рижикова. Потрапивши до першої вісімки, дівчата забезпечили Україні ліцензію на Олімпійські ігри у Токіо.

Тетяна Мельник, яка розпочинала спортивну кар’єру в Олександрівській ДЮСШ під керівництвом Вадима Приймака, а зараз живе у Києві та представляє столицю, прокоментувала свій виступ прес-службі Федерації легкої атлетики України: «Намагалася відразу наздогнати і обійти суперниць. Знала, що можу. Але в кінці мене не вистачило. Я віддала всі сили на дистанції. Дійсно всі! Скільки виступаю, це вперше, щоб мені було настільки погано».

Чемпіонками світу з найкращим результатом сезону стали американки (3.18,92 хв). Польки встановили національний рекорд (3.21,89 хв) і фінішували другими. А бронзу виграла ямайська команда (3.22,37 хв).

За підсумками чемпіонату світу в Досі збірна України завоювала дві срібні медалі. Їхніми володарками стали Ярослава Магучіх (стрибки у висоту) та Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину).