Петрівський «Інгулець» розгромив «Кремінь» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 751

У матчі 13-го туру першолігового чемпіонату України з футболу сезону 2019-2020 рр., «Інгулець» у розгромив кременчуцький «Кремінь» з рахунком 3:0 і піднявся у турнірній таблиці на друге місце.

Всі три голи петрівчани забили у другому таймі за чисельної переваги.

Рахунок на 74-й хвилині відкрив Дмитро Фатєєв, а за сім хвилин Ніка Січінава подвоїв перевагу. Третій м’яч у ворота «Кременя» забив Максим Ковальов на 87-й хвилині.

Після звитяги над кременчужанами «Інгулець» набрав 27 очок і поступається лише одним очком лідеру чемпіонату «Оболоні-Бровар».

МФК «Кремінь» (Кременчук) - ФК «Інгулець» (Петрове) – 0:3 (0:3).

Чемпіонат України з футболу. Перша ліга, 13-й тур. 11жовтня 2019 року (п’ятниця). Початок матчу о 15:00. Стадіон «Локомотив» м. Полтава. Глядачів 200. Температура 15 С
Арбітр: Серпутько Г.О.
Асистенти арбітра: Гашков Є.Л., Федорак Ю.В., Садовий О.В.
Cпостерігач арбітражу / делегат ФФУ: Лисакевич В.В.

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Воронченко, Недоля (Городенко 69), Кошман (Масалов 87), Павлик, Тарануха.

«Інгулець»: Шуст, Клименко (Кучеренко 79), Мішуренко, Козак (Марчук 86), Фатєєв, Павлов, Балан, Щедрий (Коваленко І. 63), Січінава (Коробка 85), Ковальов, Ігнатьєв (Елла 39).

Попередження: Гончаренко Роман (19), Зозуля Дмитро (31, 44), Недоля Артем (44).
Вилучення: Зозуля Дмитро (44 друга жовта картка), Городенко Олександр (78).

Голи: 0:1, Фатєєв Дмитро (74); 0:2, Січінава Ніка (83); 0:3, Ковальов Максим (87).

Матч 14-го туру «Інгулець» проведе 26 жовтня у Петровому з «Балканами».