Скелелази з Кропивницького вибороли «золото» та «срібло» Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 558

4-й етап і фінал Кубка України зі скелелазіння в програмі швидкість у форматі «Рекорд» (на 15-метровій стіні) і в програмі трудність проводився в Одесі 11-13 жовтня.

За результатами чотирьох етапів Кубка України зі скелелазіння, що проводився протягом року в Дніпрі, Харкові, Маріуполі та Одесі, представник Кропивницького Ярослав Ткач переміг у фіналі Кубка України у вправі на швидкість, а Євгенія Чернявська стала срібною призеркою у змаганнях на трудність, виконавши норматив майстра спорту України.

2019 10 17 skel 22019 10 17 skel 1

На заключному етапі Кубка України в лазінні на трудність Євгенія Чернявська виборола «срібло», а до провідної десятки увійшли кропивничани: Ярослав Ткач - 4 місце (швидкість), 9 місце (трудність); Сергій Побережець - 5 (трудність); Ніл Плохов - 10 (швидкість).

У кубкових змаганнях взяли участь 149 найсильніших скелелази України з Нікополя, Дніпра, Харкова, Одеси, Донецька, Запоріжжя, Луганська, Києва, , Вінниці та Кропивницького.
Кіровоградську область представляли вихованці обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, комплексної ДЮСШ №1 міської ради Кропивницького.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі Микола Побережець і Валентина Русінова.