файно сусід

У Кропивницькому силовики та військовослужбовці визначили найкращих у комплексних змаганнях (ФОТО)

Кількість переглядів - 822

Особисто-командний чемпіонат області з рукопашного бою серед правоохоронних органів та військовослужбовців Кіровоградщини, присвячений Дню захисника України, проходив 18-19 жовтня у Кропивницькому.

Змагання носили комплексний характер та включали чотири види - легкоатлетичний крос, подолання смуги перешкод, рукопашний бій і волейбол.

2019 10 18 19 12019 10 18 19 22019 10 18 19 32019 10 18 19 42019 10 18 19 5

Впродовж двох днів за нагороди та право називатися найпідготовленішими вели боротьбу команди обласних управлінь СБУ, Національної поліції, Національної Гвардії, ДСНС, поліції охорони, військовослужбовців 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго, ветеранів правоохоронних органів, спортсмени обласної федерації рукопашного бою та охоронці ВАТ «Кіровоградолія».

У запеклій боротьбі командних змагань перемогу вибороли представники Управління СБУ в області, друге місце посіла команда 3-го полку спецпризначення, а бронзовим призером обласного чемпіонату стала збірна стрілецького батальйону Національної Гвардії.

За особистими результатами у легкоатлетичному кросі серед жінок найшвидше дистанцію у 1000 метрів пробігла співробітниця обласного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, а серед чоловіків на дистанції 2000 м першим фінішував співробітник Національної гвардії.
Із найкращим результатом подолав смугу перешкод та иборов перше місце службовець Національної гвардії.

У змаганнях із рукопашного бою кращих визначали у трьох вагових категоріях. «Золото» у вазі до 70 кг здобув учасник команди обласної федерації рукопашного бою, у ваговій категорії до 80 кг переміг співробітник УСБУ, а понад 80 кг - спортсмен із команди ветеранів.
У заключному виді змагань – волейболі перемогли представники команди Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Захід було організовано обласною федерацією рукопашного бою під патронатом Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.