Львівський «Рух» зупинив п'ятиматчеву виграшну серію петрівського «Інгульця» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1043

У грі 14-го туру першолігового чемпіонату України петрівський «Інгулець» зазнав виїзної поразки від «Руху» - 0:1.

Єдиний гол у матчі петрівчани пропустили у компенсований арбітром час. Їхнім кривдником став півзахисник львівської команди Юрій Климчук, який завдав точного удару по воротах Богдана Шуста та перервав одразу дві серії петрівчан: переможну п’ятиматчеву серію та суху без пропущених м’ячів, яка тривала 390 хвилин.

Поразка відкинула «Інгулець» на шосте місце у турнірній таблиці.

Перше коло у Першій лізі «Інгулець» буде завершувати у Петровому 26 жовтня. Суперником команди Сергія Лавриненка у 15-му турі буде ФК «Балкани».

«Рух» (Львів) - «Інгулець» (Петрове) - 1:0 (0:0).
Чемпіонат України. Перша ліга , 14-й тур. 20 жовтня 2019 року (неділя). Львів, стадіон «Скіф». Глядачів 3100.
Головний арбітр: Костянтин Труханов (Харків).
Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Сімферополь), Михайло Юхименко (Луцьк).
Четвертий арбітр: Олександр Шандор (Львів).
Спостерігач арбітражу: Микола Васюка (Рівне).

«Рух» (Львів): Мисак, Ернест (Кондраков, 71), Марушка, Бойчук (Синиця, 78), Климчук, Дуць, Копина, Никитюк, Калюжний, Нємчанінов, Заставний.
Запасні: Ільющенков, Мартинюк, Сідней, Банасевич, Русин, Брікнер, Шевчук.
Головний тренер: Леонід Кучук

«Інгулець» (Петрове): Шуст, Запорожець (Лупашко, 89), Клименко, Мішуренко (Коробка, 90), Елла (Козак, 78), Фатєєв, Кучеренко, Павлов, Балан, Січінава, Ковальов.
Запасні: Льопка, Сула, Коваленко, Акименко, Марчук, Щедрий.