«Олександрія» зіграла внічию з «Шахтарем» - 0:0 (ФОТО)

Кількість переглядів - 667

У 12-му турі Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на виїзді дала бій «Шахтарю», зіграла внічию та стала першою командою, яка відібрала очки в діючого чемпіона України у сезоні 2019-2020.

2019 10 28 Sh FCO 2

Для обох команд матч був непростим, адже протягом минулого тижня вони провели поєдинки у єврокубках і вийшли на поле харківського стадіону «Металіст» повністю не відновившись.

«Шахтар» володів ініціативою у першому таймі та створив кілька перспективних моментів, але жоден так і не зумів реалізувати. Кілька разів «Олександрію» в останній момент рятував воротар Юрій Паньків. Команда Володимира Шарана шукала свої можливості у швидких контратаках.

У другому таймі тиск гірників посилився, вони практично не випускали городян зі своєї половини поля, створюючи все нові і нові моменти. Однак на 74-й хвилині підопічні Луїса Каштру лишилися в меншості – Патрік отримав червону картку.

Скористатися чисельною перевагою олександрійці не зуміли, хоча Максим Третьяков і був близьким до відкриття рахунку у матчі на 81-й хвилині. На 84–й хвилині другу жовту картку отримав Дмитро Шастал і на полі склади команд стали рівними.

Футболісти «Шахтаря» загрожували воротам «Олександрії», але бездоганно на воротах відстояв Юрій Паньків, який ще кілька разів рятував свою команду.
Жодній із команд так і не вдалося вразити ворота - 0:0.

Після звітного туру «Олександрія», набравши 20 очок, опустилася на п’яте місце у турнірній таблиці.

30 жовтня «Олександрія» на домашньому стадіоні «Ніка» зіграє з «Зорею» у Кубку України. Матч 13-го туру «Олександрія» проведе 3 листопада з «Маріуполем».

2019 10 28 Sh FCO 3

«Шахтар» - «Олександрія» - (0:0)
Чемпіонат УПЛ. 12-й тур. 27 жовтня 2019 року (неділя). ОСК «Металіст», Харків. Початок матчу о 17:00. Глядачів 5 741.
Арбітр: Віталій Романов, асистенти: Олександр Войтюк, Семен Шлончак, 4-й арбітр: Ігор Пасхал, делегат: Олег Кучер. Спостерігач арбітражу: Лучано Лучі

«Шахтар»: Андрій Пятов, Додо, Сергій Кривцов, Давид Хочолава, Ісмаїлі, Тарас Степаненко, Віктор Коваленко (Патрік, 59), Тете (Коноплянка,59 ), Марлос (Соломон, 74), Тайсон (К), Мораес.
Запасні: Олексій Шевченко, Дентиньо, Валерій Бондар, Сіпріано
Головний тренер: Луїс Каштру.

«Олександрія»: Юрій Паньків, Андрій Запорожан (К) (Євген Банада,58), Олексій Довгий, Дмитро Гречишкін, Дмитро Шастал, Каспарс Дубра, Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич, Тимур Стецьков, Максим Третьяков (90), Максим Задерака (Павло Пашаєв,61).
Запасні: Дмитро Рудик, Кирило Ковалець, Артем Сітало, Тейшейра.
Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Тете (53), Степаненко (57), Хочолава (82) - Гречишкін (45+1),Банада (76), Бабогло (78), Довгий (89)
Вилучення: Патрік (74), Шастал (84)