Петрівський «Інгулець» розгромив «Балкани» - 4:0 (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 871

У 15-му турі першолігового чемпіонату України з футболу сезону 2019-2020 петрівський «Ігулець» на домашньому полі завдав розгромної поразки «Балканам» - 4:0.

Рахунок у складі петрівчан на 45-й хвилині відкрив Ніка Січінава. По перерві підопічні Сергія Лавриненка ще тричі засмутили команду з Одеської області. Авторами голів стали Ніка Січінава, який на 57-й хвилині оформив дубль, Олександр Акименко (68 хвилина) і Артем Щедрий (71 хвилина).

Після звітного туру «Інгулець» набрав 30 очок і піднявся на третє місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідера «Металіста 1925» на один пункт.

Наступну гру «Інгулець» проведе у Кубку України 30 жовтня. У Петровому команда зіграє з «Дніпро-1».

«Інгулець» (Петрове) – «Балкани» - 4:0 (1:0)
Чемпіонат України. Перша ліга 15-й тур. 26 жовтня 2019 року (субота). Початок матчу о 14:00. Стадіон «Інгулець» смт. Петрове. Глядачів 550. Температура 11 С.
Арбітр - Бич І.Г. Асистенти арбітра - Жосан І.А., Кузьменко М.І., Кєвліч Є.Ю..
Cпостерігач арбітражу-делегат ФФУ - Криницький В.М.

Голи: Січінава Ніка (45, 57), Акименко Олександр (68), Щедрий Артем (71)

«Інгулець»: Шуст Богдан, Запорожець Євген, Клименко Владислав, Мішуренко Олександр, Елла Кен, Павлов Віталій, Балан Денис, Фатєєв Дмитро, Кучеренко Олександр, Січінава Ніка, Ковальов Максим

«Балкани»: Зеленський Микита, Опря Анатолій, Юречко Ігор, Серденюк Віктор, Саламаха Богдан, Ільницький Олександр, Гаврилюк Володимир, Антюх Денис, Захаревич Ярослав, Пархоменко Костянтин, Паламар Руслан