Кропивницькі баскетболісти з перемоги дебютували у Першій лізі чемпіонату України

Кількість переглядів - 737

Кропивницький БК "Золотий вік" здобув дві перемоги у першому турі Чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі сезону 2019-2020 років.

73094737 2502567406488542 4079160230351470592 n 696x522
У першій грі команда Андрія Бабенка у Херсоні декласувала місцевий БК “ХДУ-Авто-Плаза” – 91:47 (24:5, 27:16, 24:12, 16:14).
Уже в першій чверті кропивничани розставили всі крапки над “і”, вигравши період з перевагою у 19 очок. Більш досвідчені гості контролювали хід гри протягом усього матчу, який у підсумку довели до закономірної впевненої перемоги.
Найрезультативнішими гравцями у складі “золотих” стали Олександр Дробязко (27 очок, 6 підбирань), Антон Мельнік (22 пункти, 6 підбирань), Богдан Ткаченко (10 очок, 4 підбирання), Олександр Хапун (11 очок, 7 підбирань) і капітан команди Богдан Сосой (16 передач).
У другому матчі кропивничани вдруге впевнено переграли місцевий БК “ХДУ-Авто-Плаза” – 99:57 (26:16, 20:20, 26:11, 27:10).
Як і днем раніше, баскетболісти з Кропивницького повністю контролювали хід поєдинку і протягом левової частини матчу домінували на майданчику херсонців. Як наслідок – друга впевнена перемога, яка зафіксувала переможний старт кропивничан у першому турі Першої ліги чемпіонату.
У неділю результативними діями у складі “золотих” відзначилися Богдан Сосой (дабл-дабл – 14 очок, 11 передач), Олександр Дробязко (25 очок, 8 підбирань), Антон Мельнік (23 пункти, 5 підбирань) та Олександр Хапун (13 очок, 3 підбирання), Руслан Фортуна (7 очок, 6 підбирань), Іван Рибченко (3 очки, 4 підбирання), Артур Коміссаров (5 очок, 2 підбирання), Богдан Ткаченко (7 очок, 3 підбирання), Вадим Огородник (2 очки, 5 підбирань).

За матеріалами прес-служби БК “Золотий вік”