«Олександрія» перемогла «Маріуполь» - 3:1 (ФОТО)

Кількість переглядів - 738

У матчі 13-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на власному полі перемогла «Маріуполь» - 3:1.

У першому таймі команди голами не відзначилися, хоча підопічні Володимира Шарана мали відкривати рахунок на 27-й хвилині, проте Дмитро Гречишкін не реалізував призначений у ворота «Маріуполя» пенальті.

На 32–й хвилині гості лишилися в меншості після того, як арбітр видалив із поля Олексія Бикова. Проте скористатися чисельною перевагою до перерви господарі не змогли.
Зливу голів у виконанні «Олександрії» глядачі побачили впродовж 14 хвилин.
На 55-й хвилині рахунок відкрив Денис Безбородько – 1:0. За дві хвилини Кирило Ковалець подвоїв рахунок, а на 69-й хвилині третій м’яч у ворота команди Олександра Бабича залетів унаслідок автоголу, автором якого став Віктор Корнієнко.
Гол престижу футболісти «Маріуполя» забили на 71-й хвилині, відзначився В'ячеслав Чурко – 3:1.

Після звітного туру «Олександрія» набрала 23 очка та посідає у турнірній таблиці п’яте місце.

Найближчий матч «Олександрія» проведе в рамках 4-го туру групового етапу Ліги Європи 7 листопада у Львові з Сент-Етьєном.

Гру 14-го туру Української Прем’єр-Ліги проведе 10 листопада на виїзді з «Олімпіком».

2019 11 04 fo2019 11 04 fo12019 11 04 fo32019 11 04 fo4

«Олександрія»- «Маріуполь» 3:1 (0:0)
Чемпіонату УПЛ сезону 2019/2020, 13-й тур. 3 листопада 2019 року (неділя). КСК «Ніка». Олександрія. Початок матчу о 14.00. Глядачів 935. Температура +9.
Арбітр — Дмитро Бондаренко (Одеса), асистенти арбітра — Заур Курбанов (Херсон), Олександр Марчик (Київ), четвертий арбітр — Дмитро Кривушкін (Харків), спостерігач арбітражу — Орест Шмигельський (Львів). Делегат УАФ — Юрій Мармач (Полтава).

«Олександрія»: Юрій Паньків (К), Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Василь Грицук, 83'), Олексій Довгий (Денис Безбородько, 46’), Максим Третьяков, Денис Мірошниченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Тейшейра, 90’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Каспарс Дубра
Запасні: Дмитро Рудик, Тимур Стецьков, Максим Задерака, Денис Устименко
Головний тренер: Володимир Шаран

«Маріуполь»: Євген Гальчук, Дава, Сергій Чоботенко, Олексій Биков, Ігор Кирюханцев, Валерій Федорчук (К), Дмитро Мишньов, Сергій Горбунов (Віктор Корнієнко, 61’), В’ячеслав Таньковський (Максим Чех, 15’), Владислав Вакула (Дмитро Топалов, 73’), Вячеслав Чурко
Запасні: Артем Поспєлов, Ігор Тищенко, Сергій Яворський, Павло Полегенько
Головний тренер: Олександр Бабич

Попередження: Бабоголо (38') - Биков (29'), Дава (43'), Вакула (49'),Чоботенко (78')
Вилучення: Биков (32’)

Голи: Безбородько (55'), Ковалець (57'), Корієнко (69' А) – Чурко (71')