«Інгулець» втратив перемогу в поєдинку з «Металістом-1925» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 839

У матчі 16-го туру першолігового чемпіонату України сезону 2019/2020 «Інгулець» у Петровому зіграв унічию з харківським «Металістом-1925» - 1:1.

Даний поєдинок став першим для петрівчан у другому колі в нинішньому сезоні. «Інгулець» відкрив рахунок на 73-й хвилині, завдяки голу Ніки Січінави з пенальті.

Перемогу підопічні Сергія Лавриненка втратили на останніх хвилинах, дозволивши Дереку Фрейтасу на другій компенсованій хвилині врятувати команду гостей від поразки.

Після звітного туру «Інгулець» набрав 31 очко та посідає у турнірній таблиці четверте місце.
Наступну гру петрівчани проведуть 9 листопада у Волочиську з «Агробізнесом».

«Інгулець» (Петрове) – «Металіст 1925» (Хареків) - 1:1 (0:0)
Чемпіонат України з футболу. Перша ліга , 16-й тур. 3 листопада 2019 року (недыля). Початок матчу о 15:00. смт.Петрове, стадіон «Інгулець».

«Інгулець»: Шуст, Запорожець (Козак 88), Клименко (Кучеренко 90+1), Мішуренко (Коробка 75), Коваленко (Щедрий 69), Павлов, Балан, Січінава (Сула 86), Ковальов, Лупашко, Синьогуб.

«Металіст 1925»: Сидоренко, Шершень, Поспєлов, Цвіренко, Кравченко (Лукас Вентура 80), Кольцов, Ямполь, Дехтяренко, Романов (Жук 90+6), Савін, Дерек Фрейтас.

Попередження: Павлов (51), Синьогуб (84) - Демченко (52 гол. тр), Шершень (56), Дерек (90)
Вилучення: Демченко (90+4 гол. тр.), Таран (90+4 тр.)

Голи: 1:0, Січінава Ніка (73 пен); 1:1, Дерек Фрейтас (90+2)