Вихованці академії ФК «Зірка» вдало розпочали виступи у другому колі ДЮФЛ

Кількість переглядів - 637

Друге коло чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги команди академії ФК «Зірка» розпочали доволі вдало. Суперником «зіркових» були однолітки з ДЮСШ ФК «Миколаїв».

На власному полі кропивничани здобули перемогу та нічию, а на виїзді – в одному матчі програли, а в другому – святкували впевнену перемогу, повідомляє прес-служба ФК «Зірка».

Лише хлопцям із «Зірки» U-16 не вдалося порадувати своїх уболівальників. У Миколаєві на полі точилася цікава та напружена боротьба. Краще розпочали поєдинок господарі, яким вдалося забити двічі. Але підопічні Миколи Лапи зібралися й наприкінці першого тайму Нікіта Марценюк скоротив наше відставання в рахунку – 2:1.
Другий тайм проходив в обопільних атаках й шанси забити мали обидві команди. Та все ж більш вправними виявилися миколаївці. В кінцівці матчу господарям вдалося відзначитися після стандарту й поставити переможну крапку – 3:1.
Доволі напруженим вийшов перший тайм і в поєдинку наймолодших дебютантів ДЮФЛ України. Миколаївці отримали право на пробиття пенальті. Та, на щастя, реалізувати 11-ти метровий нашим конкурентам не вдалося. Отже, перший тайм не виявив сильнішого – 0:0.
А от у другому таймі хлопці Олексія Ярюхіна довели, що вони сильніші. У ворота ФК «Миколаїв» влетіло чотири м’ячі. У нас відзначилися Богдан Щербина, Ернест Сарібекян, Денис Коваленко та Олександр Винокуров. Все на що спромоглися миколаївці – це гол престижу. Отже, підсумковий рахунок 1:4 й «Зірка» U-14 поповнила свою турнірну скарбничку заслуженими трьома очками.
Домашні ж матчі «зіркових» із миколаївцями були надзвичайно цікавими для вболівальників і валідольними для тренерів. «Зірка» U-17 уже в дебюті зустрічі повела в рахунку після автоголу суперників. Але миколаївці перехопили ініціативу й ще до перерви вийшли вперед – 1:2. Та, після серії замін та тренерських настанов Дмитра Донченка, кропивничани знову стали домінувати на полі й відігралися. Кирило Соловей, який з’явився на полі по перерві, на 57-й хвилині відновив рівновагу. Наші хлопці продовжили атакувати й заробили пенальті. Та, на жаль, найкращий бомбардир третьої групи ДЮФЛУ Ілля Гойдюк своїм шансом поповнити бомбардирський рахунок не скористався. І тут спрацювало неписане футбольне правило й гості знову вийшли вперед. Але хлопці Дмитра Донченка на останніх хвилинах притисли суперників до власних воріт. І вже в компенсований час після передачі з правого флангу й удару із меж штрафної голкіпер миколаївців свою команду врятував. Та впоратися з добиванням Кирила Соловея воротареві вже не судилося. Отже, цей гольовий дубль приніс «Зірці» U-17 дуже важливу вольову нічию – 3:3.
І нарешті ще одну перемогу відсвяткувала «Зірка» U-15. При цьому хлопці Вадима Даренка провели майже ідеальний перший тайм. Наші хлопці не дозволили миколаївцям нічого створити біля власних воріт. Самі ж «зіркові» класно виходили з оборони в атаку, гарно комбінували й забили два дуже класних голи. Обидві комбінації стали наслідком швидких й осмислених атакуючих дій. Наші хлопці в три-чотири передачі розривали захист суперників й виводили своїх гравців віч на віч із голкіпером. Тільки спочатку Максим Головко увірвався в штрафну з лівого флангу й потужним пострілом «прошив» голкіпера – 1:0. А за 12 хвилин вже Захар Дзядик, після атаки правим флангом, не залишив шансів воротареві миколаївців – 2:0.
Та по перерві наші хлопці вирішили грати по рахунку. Гості ж додали в русі й стали створювати небезпечні моменти. Але декілька разів господарів врятував голкіпер Лев Нікітчук, а ще декілька ударів пройшли повз ціль. У нас пройшло декілька контрвипадів, але не вистачило останньої точної передачі. Ну а потім арбітр призначив у наші ворота пенальті. Хоча за декілька секунд перед зіткненням в штрафній господарів нападник порушав правила проти нашого захисника. 11-ти метровий миколаївці реалізували – 2:1. І добре, що Вадиму Даренку вдалося внести своєчасні корективи в гру й трохи відвести гру від власних воріт. Ну й атаки знову стали виходити. Під час однієї з них захисник гостей зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізував Олександр Кавка – 3:1. Та уникнути валідольної кінцівки не вдалося. Адже за декілька хвилин не розібралися між собою воротар та захисники кропивничан і В’ячеслав Белий вразив порожні ворота, оформивши дубль. Але на більше в гостей сил не вистачило й «Зірка» U-15 таки втримала переможний рахунок – 3:2.
ДЮСШ Академія «Зірка» поліпшила загальнокомандне становище, обійшовши кременчуцький «Кремінь». Саме проти «Кременя» проведуть останні ігри цього року команди U-14 та U-16, а ось команди U-15 та U-17 будуть грати у Харкові проти «Металіста 1925».