Кропивницькі важкоатлети здобули медалі на чемпіонаті ФСТ «Спартак» (ФОТО)

Кількість переглядів - 545

Вдало виступили кропивницькі спортсмени чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2008 р.н., молоді, чоловіків та жінок.

Змагання проводилися 4-6 листопада у Запоріжжі, а їхніми учасниками стали команди з Запоріжжя, Луцька, Херсона та Кропивницького, загалом 130 спортсменів.

Кропивницький представляли 14 вихованців СДЮСШОР «Надія», члени обласної організації ФСТ «Спартак».

У віковій групі до 13 років нагороди здобули: Артем Касяненко – І місце; Поліна Кононченко – І; Юліанна Бровіцька – І м; Ніколіна Приходько– ІІ м.

У віковій групі до 15 років медалістами змагань стали: Микола Пятишев – І; Христина Дудніченко – І; Вікторія Петрова – ІІ; Дар’я Мещерякова – ІІ; Ярослав Єлецький – ІІ; Адам Царалунга – ІІІ.

У віковій групі до 17 років перемогла Олександра Облакова.
Серед юніорів до 20 років: Вікторія Агаметова стала чемпіонкою змагань, а Анастасія Анастасія – срібною призеркою.

Серед жінок Ольга Пікаш посіла друге місце.