Гирьовики з Кропивницького та Бобринця стали чемпіонами світу (ФОТО)

Кількість переглядів - 892

Спортсмени нашої області здобули звання чемпіонів світу з гирьового спорту.

Чемпіонат світу з гирьового спорту проходить з 6 по 10 листопада у Сербії в місті Нові Сад. Його учасниками є 540 гирьовиків із 38 країн Світу.

Три нагороди виборов кропивничанин Геннадій Тимофєєв серед чоловіків вагової категорії до 78 кг (вага гир 32 кг). Вихованець тренера Сергія Шевченка став чемпіоном світу у вправі «Ривок» (188 підйомів), бронзовим призером у вправі «Поштовх» (106 підйомів) і бронзовим призером за сумою двоборства.

2019 11 08 gs 2

П'ять медалей із яких три золоті, завоювала спортсменка з Бобринця Анжеліка Намєснік у вазі до 58 кг (вага гир 24 кг).
Чемпіонкою світу вона стала серед жінок у вправі «Поштовх» (26 підйомів) і за сумою двоборства. Третє «золото» вихованка тренера-батька Івана Намєсніка виборола у жіночій естафеті (17 підйомів поштовхом за три хвилини).
Дві «бронзи» вона примірила у вправі «Ривок» серед жінок і юніорок (91 підйом).

2019 11 08 gs 1

Володарем ще однієї медалі світової першості став бобринчанин Максим Гладкочуб, який зараз навчається у Києві і представляє столицю (перший тренер Іван Гольша). У ваговій категорії до 78 кг серед чоловіків він посів третє місце у дисципліні «Естафета довгим циклом», виконавши 32-кілограмовими гирями за три хвилини 31 підйом.