«Олександрія» мінімально здолала «Зорю» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1117

У матчі 15-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на домашньому полі здолала «Зорю» - 1:0.

У першому таймі активнішими були гості, які більше контролювали м’яч і турбували захист олександрійців. Проте саме господарі були близькими до відкриття рахунку: на 22-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Зорі» за гру рукою Богдана Михайличенка. Та Дмитро Гречишкін 11-метровий виконав невдало, напрямок удару вгадав воротар Микита Шевченко і парирував його.

Єдиний гол у поєдинку було забито на 59-й хвилині. Гречишкін виконав навіс зі штрафного у воротарський майданчику суперників, де першим на добивання встиг Євген Банада, який з близької відстані розстріляв ворота «Зорі» - 1:0.

2019 11 23 FCO12019 11 23 FCO3

Олександрійці і надалі більше контролювали м’яч і мали ще два моменти для збільшення рахунку, але не зуміли їх реалізувати. Натомість гості теж намагалися відновити рівновагу, але захист городян діяв надійно.

Після звітного туру «Олександрія» набрала 27 очок та лишилася на п’ятому місці у турнірній таблиці. Команда Володимира Шарана тепер лише одним пунктом поступається «Зорі», яка незважаючи на поразку, лишилася на другому місці.

Наступну гру «Олександрія» проведе 28 листопада на «Арені-Львів» в рамках п’ятого туру групового етапу Ліги Європи в якому команда зустрінеться з німецьким «Вольсфбургом». Поєдинок розпочнеться о 19:55.

Матч 16-го туру Української Прем'єр-Ліги «Олександрія» проведе 1 грудня у Чернігові з сусідом по турнірній таблиці «Десною».

2019 11 23 FCO42019 11 23 FCO2

«Олександрія» — «Зоря» 1:0 (0:0)

Чемпіонат України УПЛ. Сезон 2019-2020. 15-й тур. 23 листопада 2019 року (субота). Початок матчу о 14.00. Стадіон КСК «Ніка». Глядачів 937, Температура -1.

Арбітр: Кутаков Дмитро, асистенти: Приступа Сергій, Нижник Віктор, 4-й арбітр: Бондар Іван. Спостерігач арбітражу: Мосейчук Юрій

«Олександрія»: Білик Олег, Ковалець Кирило, Безбородько Денис (Запорожан Андрій,67), Третьяков Максим (Задерака Максим,46), Мірошниченко Денис, Бухал Гліб (Шендрік Антон, 72), Лучкевич Валерій, Пашаєв Павло, Гречишкін Дмитро, Банада Євген (К), Дубра Каспарс.
Запасні: Рудик Дмитро, Довгий Олексій, Шастал Дмитро, Алмейда Тейшейра
Старший тренер: Купцов Андрій

«Зоря»: Шевченко Микита (К), Тимчик Олександр (Хомченовський Дмитро,64), Абу Ханна Йоель, Чеберко Євген, Михайліченко Богдан, Іванісеня Дмитро, Юрченко Владлен, Кочергін Владислав (Луньов Максим, 78), Лєднєв Богдан, Кабаєв Владислав (Русин Назарій, 64), Громов Артем
Запасні: Васіль Ніколо, Арвеладзе Леван, Вернидуб Віталій, Будківський Пилип
Головний тренер: Скрипник Віктор

Попередження: Банада (37), Бухал (51), Задерака (84) — Михайліченко (22), Абу Ханна Йоель (90+1)

Гол: 1:0, Банада Євген (59)