файно

Петрівський «Інгулець» завершив першу частину сезону на третьому місці (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 833

У заключному матчі першої частини сезону 2019-2020 чемпіонату України з футболу в Першій лізі петрівський «Інгулець» на виїзді здолав аутсайдера чемпіонату «Черкащину» - 2:1.

Рахунок на 21-й хвилині відкрив нападник «Інгульця» Олександр Мішуренко, а на 41-й хвилині подвоїв перевагу Євген Запорожець.

Господарі відквитали один м’яч ще до перерви: на 45-й хвилині Віталій Бойко реалізував пенальті – 2:1

У другому таймі футболісти «Черкащини» могли зрівняти рахунок, коли у ворота петрівчан арбітр призначив другий пенальті, однак Андрій Фаюк свій шанс не використав.

Завдяки перемозі «Інгулець» набрав 37 очок і піднявся у турнірній таблиці на третє місце. Натомість після поразки від петрівчан керівництво клубу «Черкащина», що займає останнє місце в турнірній таблиці, прийняло рішення розлучитися відразу з дев'ятьма гравцями.

«Черкащина» (Черкаси) – «Інгулець» (Петрове) – 1:2
Чемпіонат України. Перша ліга, 19-й тур. 23 листопада 2019 року (субота). Початок матчу о 13:00. смт. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена».
Арбітр: Михайло Райда (Івано-Франківськ)

«Черкащина»: Майборода (Лєнчинков, 46), Задорожнюк, Бурлін, Цебро, Кошелюк, Цибульник (Орел, 73), Бойко (Нікішов, 84), Малєй, Тищенко (Зеленевич, 66), Сторчоус, Фаюк (Тенжицький, 76).
Запасні: Погранічний, Антонюк, Цокало.
Головний тренер: Олександр Кирилюк

«Інгулець»: Шуст, Запорожець (Елла Кен, 90+3), Мішуренко (Коробка, 81), Фатєєв, Кучеренко, Марчук, Щедрий (Коваленко, 66, Клименко, 90), Січінава, Ковальов, Лупашко, Синьогуб.
Запасні: Льопка, Козак, Лобода, Павлов, Балан.
Головний тренер: Сергій Лавриненко

Попередження: Лєнчинков, 75 – Мішуренко, 80

Голи: 0:1, Мішуренко Олександр (26); 0:2, Запорожець Євген (41); 1:2, Бойко Віталій (45 з пен.).
Нереалізовані пенальті: Фаюк, 68 (воротар) — Січінава, 20 (поперечка)