Спорт

У Кропивницькому втретє розіграли командний кубок з дзюдо (ФОТО)

. 2291

Втретє у нашому обласному центрі пройшов Відкритий командний кубок федерації дзюдо м. Кропивницький.

2019 11 30 j

30 листопада у спортивному залі «Зірочка» за перемогу вели боротьбу юнаки 2007-2008 років народження, загалом 10 команд із Дніпропетровської, Вінницької, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей і міста Кропивницького, яке представляли дві збірні вихованців обласної комплексної ДЮСШ «Ніка». Про це повідомляє сайт "Дзюдо-Центр".

Склад кожної команди налічував сім учасників у різних вагових категоріях. Для проходження у наступне коло команді необхідно було перемогти щонайменше у чотирьох поєдинках. Їхню боротьбу оцінювали судді національної та міжнародної категорій.

За словами старшого тренера області з дзюдо Сергія Нечмоні, учасники показали високий рівень майстерності як для спортсменів 11-12 років. В Україні лише у Кропивницькому проводяться командні змагання з дзюдо. Рівень команд – достатньо високий, адже у переважній більшості дзюдоїсти мають досвід виступів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Та й сама боротьба відрізняється за характером, адже тут велику роль грає командний дух, згуртованість, а перемога окремого борця не гарантує перемогу всієї команди.

Головний трофей третій рік поспіль вибороли господарі – вихованці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» (тренери Олексій Лоскутов, Оксана Корінь). 

Срібним призером стала друга команда «Ніки», а третє місце посіли збірні команди Черкаської області (м.Черкаси – м. Корсунь-Шевченківський) та юні дзюдоїсти м. Шаргорода (Вінницька обл.).

Даний турнір вже став традиційним і включений до єдиного календаря змагань Федерації дзюдо України і на 2020 рік.

2019 11 30 j2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама