файно

Кропивничанка здобула медаль на міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики в Польщі (ФОТО)

Кількість переглядів - 858

Вихованка кропивницької СДЮШОР "Надія" стала призеркою Міжнародного турніру з гімнастики спортивної "Barborka Cup-2019", який проходив 30 листопада - 1 грудня у польському місті Забже.

Срібною призеркою серед дівчат стала Софія Матюшенко.

Високі місця серед юніорок посіли кропивничанки Маргарита Чорна  (4 місце) та Марія Доленко (7 місце).

До змагань спортсменок готували Світлана Куценко, Ірина Голдашевська, Геннадій Савельєв, Наталія Кришня та Наталія Галімська.