файно сусід

«Олександрія» переконливо перемогла «Ворсклу» - 3:0 (ФОТО)

Кількість переглядів - 577

У матчі 17-го туру сезону 2019-2020 Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на власному полі впевнено здолала полтавську «Ворсклу» з рахунком 3:0.

Перший гол у ворота полтавчан господарі забили на 59-й хвилині – Андрій Запорожан реалізував пенальті за порушення правил у суперниками у власній штрафній зоні.

Другий гол олександрійці забили на 75-й хвилині після атаки, яку влучним уларом завершив Кирило Ковалець.
Втретє м’яч побував у воротах «Ворскли» на 85-й хвилині, коли Ковалець замкнув головою розіграш стандарту, перекинувши м’яч через голкіпера, оформивши дубль - 3:0.

Після звітного туру «Олександрія» набрала 30 очок і продовжує посідати п’яте місце у турнірній таблиці.

Наступний матч команда Володимира Шарана проведе 12 грудня в Бельгії в рамках 6-го туру групового етапу Ліги Європи з «Гентом».

У чемпіонаті УПЛ гру 18-го туру «Олександрія» зіграє 15 грудня на виїзді з «Дніпром-1».

2019 12 07 fco2019 12 07 fco12019 12 07 fco 22019 12 07 fco3

«Олександрія» — «Ворскла» (Полтава) - 3:0 (0:0)

Чемпіонат УПЛ. 17-й тур. 7 грудня 2019 року (субота). Початок матчу о 14.00. м. Олександрія, стадіон КСК «Ніка». Глядачів 911. Температура +6

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів), асистенти: Денис Марченко (Чернігів), Руслан Єрмоленко (Чернігів), четвертий арбітр — Олександр Омельченко (Слов'янськ), спостерігач арбітражу — Сергій Лисенчук (Київ). Делегат УАФ: Віктор Безсмертний (Кропивницький)

«Олександрія»: Паньків Юрій, Бабогло Владислав, Безбородько Денис, Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Запорожан Андрій (к), Лучкевич Валерій, Пашаєв Павло, Гречишкін Дмитро (Грицук Василь,90), Банада Євген (Ковалець Кирило,27), Тейшейра (Алмейда, 87), Дубра Каспарс
Запасні: Білик Олег, Стецьков Тимур, Довгий Олексій, Задерака Максим
Головний тренер: Володимир Шаран

«Ворскла»: Різник Дмитро, Пердута Ігор, Чеснаков Володимир (к), Альюн, Сапай Вадим, Луізао (Очігава Зураб,85), Скляр Олександр (Кравченко Дмитро, 77), Ребенок Павло, Артур (Кане Ібрахім, 71), Васін Денис, Коломоєць Юрій
Запасні: Ткаченко Олександр, Мартиненко Євгеній, Петрович Тодор
Головний тренер: Юрій Максимов

Попередження: Пашаєв (17), Лучкевич (54) – Васін (48), Коломоєць (62), Артур (67), Альюн (84), Очігава (89)

Голи: 1:0, Запорожан Андрій (59 пен.); 2:0, Ковалець Кирило (75); 3:0, Ковалець Кирило (85)