Кропивницькі боксери здобули на молодіжному чемпіонаті України «золото» та дві «бронзи» (ФОТО)

Кількість переглядів - 820

Тричі кропивницькі боксери підіймалися на п’єдестал Чемпіонату України з боксу серед молоді. Він проходив 3-8 грудня у Львові на базі велотреку СКА.

Чемпіонат зібрав найсильніших юних боксерів 2002-2003 років народження з усіх куточків нашої держави.

В активі вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 одне «золото» та дві «бронзи».

Чемпіоном країни став Базарбай Матякубов, який тріумфував у ваговій категорії до 64 кг. Загалом наш земляк провів три поєдинки. У фіналі він переміг тернополянина Данила Горбенка.

Андрій Щуцький (75 кг) і Максим Моісєєв (+91 кг) стали бронзовими призерами своїх вагових категорій.

Тренуються спортсмени під керівництвом Віктора Салсенка, Вадима Саласенка. Дмитра Саласенка та Євгена Пархоменка.