Спорт

Кропивницькі рятувальники перемогли в обласній «Динаміаді» з волейболу (ФОТО)

. 1571

13 грудня відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Кіровоградського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» у Кропивницькому відбулись змагання з волейболу в рамках «Динаміади-2019».

Участь у змаганнях взяли 7 команд – представники силових структур Кіровоградщини, серед них – спортсмени-рятувальники, повідомляє прес-служба Управління ДСНС у Кіровоградській області.

2019 12 13 15 42 4

Волейбол – командний вид спорту, правила якого вимагають точних, ефективних атакуючих дій кожного спортсмена відповідно до визначеної позиції на майданчику, та одночасно – команда має діяти як єдиний організм, щоб забезпечити перемогу. Так само діють при виконанні професійних обов’язків рятувальники – кожен виконує свої функції при ліквідації надзвичайних подій чи ситуації, але при цьому лише злагодженість дій може гарантувати перемогу над пожежами чи іншим лихом. Зважаючи на це, спортивні змагання допомагають рятувальникам не лише тримати відмінну спортивну форму, але й тренують вміння працювати в команді.

Сьогодні У ДСНС в області представили 10 спортсменів-рятувальників: Чорноіваненко Олександр, Толкач Станіслав, Требунський Артем, Ковальов Іван, Земба Дмитро, Сошенко В’ячеслав, Валіхновський Владислав, Забілястий Олександр, Турецький Ігор, Назаренко Сергій.

Запекла боротьба за перше місце розгорнулась між рятувальниками і представниками ГУ НП у Кіровоградській області та йшла майже на рівних. Проте сьогодні абсолютну перемогу здобули наші спортсмени, з чим ми щиро їх вітаємо та бажаємо наступних перемог!

2019 12 13 15 41 122019 12 13 15 41 31

Поширюйте

Коментуйте


Реклама