Спорт

Швидке завершення капітальної реконструкції школи олімпійського резерву залежить від дій влади (ФОТО)

. 1598

Реконструкція спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 (СДЮСШОР №2) у Кропивницькому могла б завершитися набагато швидше.

2019 12 16 Hotsul 2

Це могло б відбутися, якби центральна, місцева влада та громадськість діяли в унісон як єдина команда.

Про це сьогодні у Кропивницькому під час прес-конференції заявив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

- Саме тому ми поки що не рухаємося так швидко, як могли б. Питання розвитку спортивної інфраструктури зокрема у Кропивницькому, для нас дуже важливі та чутливі. Не в моїй компетенції сказати коли точно СДЮСШОР №2 почне експлуатуватися, але ФЛАУ не стоятиме осторонь, шукатиме точки дотику, буде каталізатором у цьому процесі.

Ігор Євгенович повідомив, що у спортивній школі виконано величезний обсяг робіт. Вже завершено залиття бетонної стяжки, можна стелити легкоатлетичне покриття. Однак для того щоб отримати гроші на завершення всіх робіт, треба підтримка з боку облдержадміністрації, міської влади Кропивницького. Необхідно підключити всіх можливих лобістів в цьому процесі та наступного року отримати додаткове фінансування в тому числі з фонду регіонального розвитку.

- Кошти невеликі, їх реально отримати, але щоб відбулося повноцінне фінансування, треба показати своє бажання, виконати кілька важливих речей. Передусім треба, щоб міська влада виділила землю на облаштування прилеглої до школи олімпійського резерву території. Об’єкт солідний, але до нього немає належного заїзду, немає де припаркувати автобус, заїхати людям автомобілями. Проста річ, але вона не вирішена. Друга важлива річ – для початку функціонування комплексу, потрібно поруч збудувати трансформаторну підстанцію. Для цього місту треба виділити близько 10 квадратних метрів землі поруч зі спортивною школою. Протягом кількох років це не було зроблено. І це такі неприємні моменти... Завтра нам виходити з проханням на додаткове фінансування з держбюджету, а в нас там спитають: як ви зможете запустити цей спортивний об’єкт без освітлення? Для того, щоб озвучити конкретні терміни, треба вирішити ці питання. Від цього страждає легка атлетика і конкретно діти, - переконаний президент ФЛАУ.

2019 12 16 Hotsul 32019 12 16 Hotsul 42019 12 16 Hotsul 5

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама