файно

Бобринецькі гирьовики стали призерами всеукраїнського турніру (ФОТО)

Кількість переглядів - 755

Всеукраїнський турнір з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Резнікова, що відбувся у Львові, приніс бобринецьким спортсменам дві медалі.

Нашу область на змаганнях представляли вихованці комплексної ДЮСШ м. Бобринець.

Віце-чемпіонкою вагової категорії до 58 кг стала Анжеліка Намєснік, виконавши за 10 хвилин ривок 16-кілограмовою гирею 205 разів. Лише трьома підйомами вона поступилася переможниці, представниці Житомира.

Ще одну нагороду здобула Анастасія Голотюк, яка стала срібною призеркою вагової категорії до 68 кг з результатом у ривку 112 підйомів.

Анна Мосейчук (58 кг) посіла п’яте місце (108 підйомів), а Анастасія Джиган (58 кг) була восьмою (68 підйомів).

В абсолютній вазі понад 95 кг Володимир Винник вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України, набравши 200,5 бала (24-кілограмовими гирями: 106 поштовх, 189 ривок).

Тренують спортсменів Іван Намєснік та Іван Гольша.

Учасниками турніру стали 150 гирьовиків з 12 областей.