Спорт

У Кропивницькому організували захід «Спортивне сузір’я» (ФОТО)

. 1751

На базі розважального клубу «Вельвет» в м. Кропивницькому обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено спортивне свято «Спортивне сузір’я».

Для участі у заході були запрошені працівники місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівники галузі фізичної культури та спорту, партнери, спортивні журналісти, керівники органів місцевого самоврядування, представники громадських спортивних організацій.

2019 12 13 1

Під час урочистого відкриття заходу подяками від Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» були відзначені фахівці та організації, які протягом року підтримували та допомагали у підготовці та проведенні обласних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів.

Крім того, у програмі заходу проведені змагання з більярду і боулінгу.

Призерами з більярду серед жінок стали: І місце – Матвєєнко Вікторія, ІІ – Тимко Ольга, ІІІ – Закаблуковська Олена. У чоловіків призові місця здобули відповідно: Сергій Іванов, Бєланов Руслан, Андрій Пікаш.

У змаганнях з боулінгу призові місця розподілились наступним чином: жінки – Тетяна Кондратенко, Ул’яна Соколенко, Ольга Яценко; чоловіки – Микола Аношкін, Євген Савранський, Микола Антошик.

Захід закінчився нагородженням переможців та призерів змагань, неформальним спілкуванням, обговоренням співпраці на наступний рік та позитивними емоціями.

2019 12 13 32019 12 13 42019 12 13 52019 12 13 6

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама