Спорт

Туристи з Кропивницького підсумували результати річної роботи (ФОТО)

. 2818

Обласна федерація спортивного туризму провела традиційний вечір за підсумками туристичного сезону 2019 року.

2019 12 tourism 4

Учасниками заходу, що пройшов в обласній науковій бібліотеці імені Д.І. Чижевського, стали не лише професійні туристи-спортсмени, але й всі, хто не байдужий до туризму, кого манять захоплюючі походи, цікаві поїздки.

В програмі вечора учасники показали відеозвіти та презентації кращих туристичних походів, які здійснили туристи Кіровоградщини протягом 2019 року – Карпати, Альпи, річки Черемош, Синюха, Південний Буг та інші.

- Туристичний вечір «Із далеких мандрів повернувшись …» став для нас традиційним і проводився вже 10-й рік. Його спільно організували новостворений турклуб «Крила мандрів», який діє на базі льотної академії НАУ. Також долучилися обласний центр туризму краєзнавства, екскурсій учнівської молоді та обласна федерація спортивного туризму. - Про це «Гречці» розповів голова обласної федерації спортивного туризму, керівник турклубу «Крила мандрів» Олександр Колотуха. - Ми підвели підсумки цьогорічних походів, серед яких згадали найважчий - третьої категорії складності водний похід річками Черемош і Прут, сплав річками Гірський Тікич – Синюха. Останній було заявлено на чемпіонат України серед студентів. Були серед нас і учасники походів по закордонню: Доломітові Альпи (Італія), Альпи (Швейцарія - Франція), не забули ми і наші Карпати. Також під час вечора обговорили плани на майбутнє... У 2020 році хочемо організувати водний похід річкою Південний Буг. Там складний маршрут, на якому далі хочемо удосконалюватися. Плануємо освоєння річок Полтавщини – Ворскла, Псел. Серед піших походів звичайно будуть Карпати та нові маршрути за кордоном. Підсумовуючи, скажу, що сезон був вдалим, охопив широку географію України та Європи, серозних травм серед наших туристів ніхто не мав. Будемо сподіватися, що вітер мандрів буде і далі нам попутним.

2019 12 tourism 12019 12 tourism 22019 12 tourism 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама