Спорт

У Кропивницькому таеквондисти змагалися за нагороди чемпіонату області та турніру Santa Claus Cup (ФОТО)

. 1516

Відкритий чемпіонат області та турнір Santa Claus Cup з таеквондо (версія ГТФ) проходив 21 грудня в Кропивницькому. За його нагороди у клубі Fight Baza впродовж дня вели боротьбу 110 спортсменів різних вікових груп.

Статус відкритого чемпіонату давав право змагатися на ньому також таеквондистам з інших регіонів України. Учасникам із Кропивницького та Онуфріївки конкуренцію на татамі складали представники Полтавської, Одеської, Волинської та Рівненської областей.

2019 12 21 2

- Учасники відкритого чемпіонату області - діти та юнаки. Ми зробили свято напередодні нового року діткам. У спортивному клубі Fight Baza працює секція єдиноборств, в якому одним із видів є таеквондо. Більшість сьогоднішніх учасників – тренуються саме в цьому залі. Захід відбувається за підтримки секретаря міської ради, власника цього клубу Андрія Олександровича Табалова, який вкладає багато зусиль у розвиток єдиноборств, кроссфіу, взагалі у нас в місті, області, тому саме цей чемпіонат у нас тут, - зазначив директор клубу Андрій Лісота.

За словами головного судді змагань, президента асоціації таеквондо ГТФ України Віктора Тихоненка, даний турнір є традиційним і проводиться п’ятий рік поспіль.

- Ми його проводимо спеціально до Нового Року. Турнір має дві назви – Відкритий чемпіонат Кіровоградської області та Santa Claus Cup або Кубок діда мороза. В ньому беруть участь всі вікові групи крім дорослих, тобто діти від 6 і закінчуючи юніорами до 16 років. На сьогодні таеквондо GTF (Глобальна федерація таеквондо) розвивається в області у двох містах – Кропивницькому та Онуфіріївці. Загалом таеквондо має три версії ITF, WTF і GTF. Ми його проводимо з метою відбору кращих таеквондистів на чемпіонат України. Учасники, які посядуть 1-2 місця, поїдуть на нього, - розповів головний суддя.

Чемпіонат України з таеквондо GTF відбудеться у березні 2020 року в Дніпрі. Він буде відбірковим до чемпіонату світу, що пройде в липні наступного року в Болгарії.

2019 12 21 12019 12 21 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама