Спорт

«Зірка» подала заявку на участь у Другій лізі чемпіонату України з футболу

. 1332

Gasanov«Зірка» планує повернутися до виступів на професіональному рівні. Футбольний клуб подав документи на атестацію для участі в чемпіонаті України Другої ліги сезону 2019-2020.

Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Самір Гасанов.

- Клуб подав документи на атестацію для участі в наступному сезоні в чемпіонаті України Другої ліги. Хотілося щоб всі плани здійснилися й той кістяк, відсотків на сімдесят п’ять хлопців, які грали в цьому році вийшли на професіональний рівень. Хоча потрібно розуміти, що це вже буде зовсім інший рівень, де й вимоги до гри й сам рівень конкурентів будуть зовсім іншими. А в наступний рік дивимося з позитивом і гарними сподіваннями. Розуміємо з якими складнощами доведеться зіткнутися, але ми до цього готові – заради футболу й улюбленої «Зірки». Вірю, що все у нас вийде якнайкраще, - сказав керманич «Зірки».

Нагадаємо, у сезоні 2018-2019 «Зірка» знялася з чемпіонату Першої ліги. Згодом команда почала виступати на аматорському рівні - заявилася на участь в чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України та на чемпіонат області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама