Спорт

Керманич «Олександрії» озвучив найближчі плани футбольного клубу

. 1060

10 січня футболісти «Олександрії» збираються на базі, де пройдуть медичне обстеження та невеличкий втягуючий збір, а вже 14-го команда відлітає до Аланії (Туреччина) де проведе навчально-тренувальний збір.

2020 01 09 Sharan

Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Володимир Шаран.

За його словами, в Туреччині заплановано п’ять спарингів:
- Перші три матчі будуть з болгарськими клубами: 18 січня з командою «Ботев» (Пловдів), який займає 7 місце в національному чемпіонаті Болгарії, 19 січня зіграємо із софіївською «Славією», яка займає 5 сходинку в турнірній таблиці, 21 го - проведемо спаринг з «Черно море» з Варни, яка посідає 6 місце в чемпіонаті. 24 -го січня зустрінемося з «Македонія Гьорче Петров», яка знаходиться на 5 місці першої ліги Північної Македонії, і 26 січня зіграємо проти вірменського ФК «Пюнік», який займає 7 місце в Прем’єр-лізі країни, - повідомив він.

На тренувальній збір керманич команди планує взяти 30 гравців. Це буде вперше така велика кількість, задля перегляду молодих футболістів з дублю. Крім того, за словами Володимира Шарана, в команді є гравці, які були травмовані. Він хоче переглянути їхню готовність і прийняти рішення з ким далі працювати, а хто залишить клуб.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама