Спорт

116 спортсменів-олімпійців області включено до списку збірних команд України у 2020 році

. 1340

До списку збірних команд України у 2020 році включено 116 спортсменів області з олімпійських видів спорту та 109 – з неолімпійських (у 2019 році – 126 спортсменів з олімпійських видів, 112 – з неолімпійських).

Про це повідомляється на сайті обласної державної адміністрації.

Протягом 2019 року 76 спортсменів області представляли країну у складі національних збірних команд в офіційних міжнародних змаганнях із дзюдо, скелелазіння, кунгфу, бейсболу, легкої атлетики, софтболу, боксу, більярдного спорту тощо. Вони здобули 18 медалей - 8 золотих, 3 срібні та 7 бронзових.

Найкращі результати у кубках Європи показали скелелаз Ярослав Ткач та дзюдоїст Вадим Велков.

Першими у світових чемпіонатах стали спортсменка з кунгфу Наталія Акімова та таеквондистка Наталія Конюх. Другі місця на європейських чемпіонатах вибороли легкоатлет Олег Дорощук, спортсменка з боксу Юлія Філіпова та легкоатлетка Анастасія Мисник. Третє місце на чемпіонаті світу здобув спортсмен з більярдного спорту Владислав Денисов.

Дар’я Тарасенко та Ірина Терещенко – володарки 11 срібних нагород за результатами виступу на чемпіонаті світу з плавання для осіб з вадами слуху.

14 спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань виплачено грошові винагороди на загальну суму 118 тис. грн з обласного бюджету.

Розмір винагороди залежав від рівня змагань і зайнятого місця – від 6 до 13 тис. грн.

Протягом 2019 року 154 спортсменам області присвоєно І спортивний розряд, 190 особам – кандидат у майстри спорту України, 45 - майстра спорту України та 4 спортсменам звання - майстер спорту України міжнародного класу (Кирило Дришлюк та Денис Устименко (футбол), Вікторія Шпачинська (легка атлетика, інваспорт) та Олександр Артемюк (військово-спортивне багатоборство).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама