varto2

«Олександрія» в першому спарингу на турецькому зборі розгромила болгар (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 619

Сьогодні 18 січня футболісти «Олександрії» провели свій перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині і суперником стали футболісти «Ботев» із Пловдива. Матч завершився з рахунком 4:0 на користь олександрійців.

У складі містян голи забивали: Денис Устименко (28 хвилина), Дмитро Шастал (51), Максим Задерака (66) і Валерій Лучкевич (81).

Склади команд:
ФК «Олександрія» 1-й тайм: Олег Білик, Олександр Мельник, Роман Вантух, Денис Мірошніченко, Антон Шендрік, Артем Гордієнко, Василь Грицук, Алмейда Тейшейра, Євген Протасов, Богдан Мишенко, Денис Устименко.
2-й тайм: Олег Білик (Дмитро Рудик 72), Андрій Запорожан, Максим Куліш, Максим Задерака, Валерій Лучкевич, Каспарс Дубра, Максим Івахно, Владислав Бабогло, Тимур Срецьков, Олексій Довгий, Дмитро Шастал.
Головний тренер: Володимир Шаран.

ПФК «Ботев» стартовий склад: Янко Георгієв, Джонатан Перейра, Костадін Нічев, Крістіан Дімітров, Лазар Марін, Лучезар Балтанов (К), Радослав Терзієв, Станіслав Шопов, Тодор Нєдєлєв, Олександр Тонєв, Антоніо Вутов.
Головний тренер: Феррари Спасов.

Завтра 19 січня команда зіграє зі ще одним представником вищого дивізіону болгарського футболу з командою «Славія» з Софії.