Спорт

Петрівський «Інгулець» підписав хорватського легіонера Бартуловича (ФОТО)

. 1407

Професійна невизначеність хорватського легіонера Младена Бартуловича, чий контракт з луцькою «Волинню» закінчився наприкінці минулого року, тривала недовго. 

2020 01 22 Bartulovych

Початок нового тренувального циклу досвідчений півзахисник проводитиме у футболці «Інгульця» на тренувальній базі команди.

Про це повідомляє прес-служба «Інгульця».

Півзахисник, колишній гравець збірної Хорватії Младен Бартулович добре відомий українським уболівальникам по виступах в «Дніпрі», «Кривбасі», «Карпатах», «Ворсклі» та «Волині».

- Я обіцяв, що без контракту з Бартуловичем додому не повернуся. Тож хочу повідомити – своєї обіцянки я дотримав, віднині Младен є повноправним членом нашої команди, нашої дружної сім’ї, – сказав президент «Інгульця» Олександр Поворознюк. - Не скажу, що наші перемовини були легкими, можливо, - найскладнішими за увесь час існування клубу. Однак ми зуміли дійти згоди, знайти рішення, що влаштувало б обидві сторони. Відтак хочу привітати з цією подією уболівальників «Інгульця», усіх симпатиків нашої команди, адже не маю сумніву – з Бартуловичем гра «Інгульця» стане ще більш яскравою, динамічною і видовищною, а де буде чудова гра, там неодмінно з’явиться й достойний результат.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама