Спорт

У Кропивницькому нагородили кращих спортсменів, тренерів і суддів області з інваспорту (ФОТО)

. 1768

Церемонія відзначення кращих спортсменів, тренерів і суддів області з інваспорту за підсумками 2019 року відбулася сьогодні, 24 січня, у Кропивницькому.

2020 01 24 3

Захід було вперше організовано регіональним центром «Інваспорт».

Нагородження проводилося у різних номінаціях.
Переможці фінальних змагань «Повір у себе»: 1 - Скрипніченко Руслан ; 2 - Коновальчук Анастасія; 3 - Деркач Данило.

Кращі спортсмени-юніори області: 1 - Потьомкін В’ячеслав (чемпіон Європи з греко-римської боротьби); 2 - Троян Дар’я (бронзова призерка чемпіонату Європи з волейболу); 3 - Сівакова Анна (учасниця чемпіонату світу з баскетболу).

Кращі спортсмени області: 1 - Тарасенко Дар’я (5-разова призерка чемпіонату світу з плавання); 2 - Терещенко Ірина (6-разова призерка чемпіонату світу з плавання);

Також відзначили чотирьох спортсменів, які вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо: легкоатлеток Анастасію Мисник (срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики), Вікторію Шпачинську (чемпіонка Європи з легкої атлетики у приміщенні) і плавців Андрія Деревінського (бронзового призера чемпіонату світу з плавання) та Ольгу Свідерську (4 місце чемпіонату світу з плавання).
Сертифікати вручили також стрільцям-дефлімпійцям Сергію Фоміну і Олександр у Костику, які стали чемпіонами України, отримали право взяти участь у чемпіонаті світу, який проходив у Росії, але до країни-агресора не поїхали.

Нагородили кращих тренерів 2019 року - Олену Кузніцову (плавання),Олега Соколовського (легка атлетика), Катерину Сущенко (волейбол, баскетбол), Василя Русецького (греко-римська боротьба) і Олену Ібрагімову (стрільба кульова).

Останніми нагородили суддів – Сергія Руденка, Юлію Ковальову та Андрія Арсірія.

2020 01 24 22020 01 24 1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама