varto3

У Кропивницькому пройшов ІІ тур чемпіонату України з волейболу в Другій лізі (ФОТО)

Кількість переглядів - 788

25-26 січня у спортзалі факультету фізвиховання ЦДПУ ім. В. Винниченка проходив ІІ тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд групи «А» Другої ліги.

Крім господарів - команди ФФВ ЦДПУ, свої матчі проводили «ГУНП в Донецькій області», «Київщина» та «Решетилівка».

Кропивничани провели на домашньому майданчику два поєдинки. У перший змагальний день підопічні Сергія Руденка та Костянтина Мартишевського здолали команду «Київщина» з рахунком 3:1. У першій партії сильнішими були вихованці ДЮСШ №2 з Білої Церкви. Надалі господарі були сильнішими над суперниками в трьох партіях і довели гру до перемоги.

«Київщина» - ФФВ ЦДПУ – 1:3 (25:21, 25:21, 16:25, 19:25, 16:25).

Другого змагального дня студенти факультету фізичного виховання без шансів програли волейболістам із Решетилівки, які в усіх трьох паріях переважали кропивничан.

ФФВ ЦДПУ - ВК «Решетилівка» - 0:3 (15:25, 16:25, 14:25).

2020 01 25 V

В інших матчах ІІ туру в Кропивницькому «Решетилівка» здолала «ГУНП в Донецькій області» (3:1), а наступного дня команда поліцейських із Маріуполя перемогла «Київщину» (3:2).

У першому турі, який проходив 16-17 листопада 2019 року в Києві, волейболісти ФФВ ЦДПУ програли командам БДПУ та НУБіП з однаковим рахунком 1:3.

Після двох турів кропивничани мають у своєму активі одну перемогу, три поразки та серед восьми команд групи «А» посідають сьоме місце.

ІІІ заключний тур групового етапу чемпіонату України кропивницькі волейболісти проведуть 6-7 березня в Маріуполі.

Заявки на участь у друголіговому чемпіонаті України подали 16 колективів. Вони були розбиті на дві групи, кожна яких відіграє у трьох турах. Далі по двоє найкращих потраплять до «Фіналу чотирьох», де поборються безпосередньо за медалі турніру