Спорт

Спортивну мапу Кропивницького знову оновлено (ФОТО)

. 3546

Спортивний он-лайн довідник «Спортивна мапа Кропивницького» знову оновлено. Тепер у ньому актуальні дані по всіх секціях спортивних шкіл обласного центру, окремих закладах, установах фізкультурно-спортивного профілю на 2019-2020 навчальний рік.

2020 01 30 2

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив автор та ініціатор створення карти Євген Савранський.

- Після початку роботи у грудні 2017 року, цього першого і поки що єдиного в Україні картувального проекту за такою структурою та змістом, провів уже друге його глобальне оновлення. Загалом на карті додалося локацій і зараз їх уже 283. Кількість переглядів перетнула позначку в 41 тисячу. Це доводить, що інтерактивний спортивний довідник затребуваний, він виконує свою соціальну функцію в інформуванні населення про можливості реалізації своєї рухової активності, - написав він.

Оновлення торкнулося рубрик: «Міські спортивні школи», «Обласні спортивні школи», «Активний відпочинок», «Дитячо-юнацькі клуби», «Спортивний туризм», «Спортивні споруди та майданчики». У рубриці «Спортивні клуби» відбулися незначні зміни, тому автор запропонував усім бажаючим долучитися до оновлення - надати актуальну та достовірну інформацію. Також Євген Савранський попрохав надавати свої пропозиції по внесенню нових спортивних локацій або уточненню по вже існуючих.

- Буду продовжувати періодично оновлювати, щоб кропивничани та всі бажаючі могли отримувати максимально достовірну інформацію про можливості для занять фізичною культурою, спортом, активним відпочинком у місті, - пообіцяв він.

«Спортивна мапа Кропивницького» – соціальний проект, який слугує для того, щоб містяни ставали спортивнішими та здоровішими.

Основне оновлення мапи відбувається один раз у рік після формування розкладів занять у спортивних школах та інших закладах, які займаються фізкультурно-спортивною роботою.

Знайти карту можна кількома способами: через пошуковик Google, на фейсбук сторінці «Спортивна мапа Кропивницького», за гіперпосиланням із сайтів інформаційних партнерів, на сайті міської ради міста Кропивницького у рубриці «Інфраструктура», через QR код на рекламно-поліграфічній продукції: візитівках, афішах, флаєрах.

2019 SportMapping 326x490

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама