файно

Петрівський «Інгулець» у товариській грі здолав «Олександрію» U-21

Кількість переглядів - 747

У другому контрольному матчі року «Інгулець» 6 лютого здобув вольову перемогу над командою «Олександрія» U-21 з рахунком 1-3.

Про це повідомляє прес-служба «Інгульця»

Вже на 16-й хвилині матчу гравці «Олександрії» змусили Романа Льопку діставати м'яч з сітки воріт, тож перший тайм завершився з рахунком 1-0 на користь молодіжного складу містян.

На початку другого тайму на 48-й хвилині Володимир Коробка зрівняв рахунок. Новачок команди Младен Бартулович на 81-й хвилині з пенальті вивів «Інгулець» вперед, а Олександр Козак на 83-й хвилині закріпив перевагу жовто-червоних.

«Олександрія» U-21 - «Інгулець» - 1:3

«Інгулець»:

1-й тайм: Льопка, Балан, Кучеренко, Синьогуб, Новачок, Марчук (Лобода 34'), Загальский, Щедрий, Коваленко, Мішуренко, Сула.
2-й тайм: Шуст, Павлов, Ковальов, Фатєєв, Квасний, Запорожець, Козак (83'), Бартулович (81' пен.), Лупашко, Коробка (48'), Січінава.