Спорт

У Кропивницькому провели аматорську зимову велогонку «Zavadivka bike race - 2020» (ФОТО, ВІДЕО)

. 2038

Аматорські зимові велоперегони «Zavadivka bike race - 2020» відбулися 9 лютого у Кропивницькому.

Змагання були організовані членами велоклубу «Там-Де-Ми» та присвячені 8-річчю його створення. До гонок долучилися також велолюбителі з аматорського велосипедного клубу обласного центру «Bike Band» та велосипедисти зі Знам’янки та Компаніївки.

Кілька десятків любителів активного відпочинку на завадівському лісовому масиві боролися за нагороди у трьох категоріях - «Ветерани», «Дівчата», та «Парубки».

Кожен учасник долав одне коло довжиною 1200 метрів, а результат визначався за найкращим часом проходження дистанції та мінімальної кількості штрафних очок.

Переможцями та призерами велоперегонів стали:
В категорії «Дівчата»: 1 місце - Сокур Надія; 2 місце - Рущак Альбіна; 3 місце - Сінькова Катерина;
В категорії «Ветерани»: 1 місце – Мирошниченко В’ячеслав, 2 місце – Ковальов Микола, 3 місце- Рущак Олег;
В категорії «Парубки»: 1 місце – Махницький Віктор , 2 місце – Худорожков Олександр , 3 місце- Мішков Денис.


«Змагання пройшли жваво та цікаво. Було не дуже холодно: близько чотирьох градусів морозу, та й сніговий покрив мінімальний, що дозволяло тримати велосипеди під контролем. Ніхто з учасників не падав, не травмувався, хоча траса була доволі важка. По завершенні всі переможці та призери були нагороджені подарунками від генерального спонсора наших змагань магазину «Восход». А насамкінець ми всіх бажаючих почастували смачною польовою кашею та чаєм», - розповів «Гречці» президент клубу «Там-де-Ми» Олег Король.

2020 02 10 zav12020 02 10 zav32020 02 10 zav42020 02 10 zav5

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама