Спорт

Важкоатлетки з Кропивницького стали призерками юніорського чемпіонату України (ФОТО)

. 1164

Спортсменки з Кропивницького вибороли нагороди чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, що 3-8 лютого проходив у Коломиї.

Наш обласний центр представляли п’ять вихованок відділення важкої атлетики ОСДЮСШОР «Надія».

У ваговій категорії до 49 кг майстер спорту України Вікторія Агаметова посіла другі місця, у вправах ривок, поштовх, а також стала срібною призеркою чемпіонату за сумою двоборства.

У ваговій категорії до 64 кг майстер спорту України Катерина Бугай посіла третє місце у ривку, у вправі поштовх показала четвертий результат і стала четвертою за сумою двоборства.

У цій же ваговій категорії Дар'я Шестель у вправі ривок посіла сьоме місце, у вправі поштовх – п’яте місце та в сумі двоборства стала шостою. Також Дар'я Шестель виконала норматив майстра спорту України.

2020 02 10 va32020 02 10 va22020 02 10 va52020 02 10 va4
У вазі до 71 кг Ірина Марфула стала бронзовою призеркою у вправі ривок, поштовх та за сумою двоборства, також вперше виконавши норматив майстра спорту України.
У ваговій категорії до 81 кг Христина Дудніченко показала четвертий результат у ривку, поштовху та у двоборстві.
Показані результати дозволили жіночій команді Кіровоградської області, яку готували тренери-викладачі В’ячеслав Жуков, Володимир Іващишин і Юлія Кондратенко, посісти третє командне місце.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама