Спорт

У Кропивницькому до Дня Валентина провели змагання з кросфіту (ФОТО)

. 1929

До Дня Валентина у спортивному клубі FightBaza 15 лютого проходили змагання з кросфіту для закоханих пар - Valentine’s Day Challenge.

Даний захід було організовано в рамках проекту «ЗОЖ_hub», який започаткував у нашому місті секретар міської ради Андрій Табалов.

2020 02 15 fb3

2020 02 15 fb

Його учасниками стали 10 пар, які є постійними відвідувачами клубу FightBaza. Програму для змагань розробили тренери з кросфіту Сергій Ткач і Марія Лимаренко. Вона включала три комплекси – ходьбу випадами, відтискання з упору лежачи від підлоги та метання кросфіт м’яча у стінку.

«Такі змагання зближують в певній мірі. Мені приємно, що учасниками змагань є і 15-річні і 50-річні спортсмени. Кросфіт – вид спорту, яким не лише можна, а й потрібно займатися все життя, починаючи з дитинства і закінчуючи глибокою старістю. Це стиль життя, який дає можливість добре почуватися, бути в гарній формі, - привітав учасників на відкритті Андрій Табалов. - «ЗОЖ_hub» продовжує роботу, і на 2020 рік має амбітні плани».

Змагальні комплекси кожен учасник пари виконував почергово. Найкраще з усіма умовами впоралися Роман Урсалов і його дружина Ірина, які стали переможцями Valentine’s Day Challenge. Друге місце посів дует Ксенії Федорової з сином Кирилом. Бронзові нагороди вибороли відвідувачі секції кросфіту Олена Гаршанова та Роман Чабаник.

Переможці змагань були нагороджені дипломами, медалями, спортивним інвентарем і спортивним харчуванням.

2020 02 15 fb12020 02 15 fb4

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама