Спорт

У Кропивницькому представили міську федерацію спортивного туризму (ФОТО)

. 4303

Федерацію спортивного туризму Кропивницького офіційно представили сьогодні, 21 лютого.

Її головою став Народний депутат України VIII скликання Олександр Горбунов. Про це повідомили на прес-конференції, яка відбулася сьогодні поряд із річкою Сугоклея в парку Перемоги.

2020 02 21 22020 02 21 4

Міська федерація активно співпрацюватиме з обласним центром туризму та робитиме акцент на розвиткові спортивного туризму - пішохідного та дитячого, водного та вітрильного, велосипедного та гірського, а також займатиметься популяризацією здорового способу життя. 

Матеріальна база це дозволяє, адже протягом 2018-2019 років вона суттєво оновилася. Були придбані сучасні наплічники, намети, велосипеди, каяки, катамарани, тощо. На самій базі обласного центру туризму в Кропивницькому зроблено сучасний ремонт і зараз вона є однією з найкращих в Україні. Як наслідок - кількість дітей і гуртків значно збільшилася.

- Саме в цьому місці є човникова станція, тут будуть проводитися практичні заняття з водного та вітрильного туризму. Поряд із річкою знаходяться та обслуговуються плавзасоби, які будуть використовуватися для тренувань і походів, - сказав Олександр Горбунов.

На представлення завітала заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Волинець, яка зазначила, що створена федерація відкриває нові можливості та сприятиме розвиткові туризму в місті та області. 

Елінг – місце для зберігання каяків, знаходиться у п’яти хвилинах ходом до річки Сугоклея від центру туризму, тож всім бажаючим займатися буде зручно.

Голова обласної федерації спортивного туризму Олександр Колотуха нагадав, що Кіровоградська область має великий туристичний потенціал, зокрема водний. Можна проводити сплави Південним Бугом від Гайворона до Южноукраїнська. Крім того на території нашої області є річки Синюха, Інгул, а для вітрильного туризму є акваторія Кременчуцького водосховища поблизу Світловодська.

Керівник обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, заступник голови міської федерації спортивного туризму Андрій Лісота запросив усіх бажаючих приводити дітей та записувати у гуртки, які діють. Наразі проводиться набір у три групи секції водного туризму.

Вже у травні в Кропивницькому на річці Сугоклея відбудуться перші змагання з водного туризму. 

 

2020 02 21 32020 02 21 5

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама