Спорт

У Кропивницькому провели фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» (ФОТО)

. 2111

Фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» 21 лютого відбувся на ковзанці «Слайз» у Кропивницькому.

2020 02 21 sdv5

На крижаній ковзанці зібралися кращі представники територій, переможці першого етапу обласних заходів «Спортивна зима».

Незважаючи на те, що зима цього року не порадувала снігом, найнаполегливіші громади, райони та міста проявили винахідливість і професіоналізм у проведенні місцевих етапів саме на свіжому повітрі у зимовий період, а саме: Великосеверинівська, Первозванівська, Соколівська, Смолінська, Компаніївська, Дмитрівська, Новопразька та Помічнянська ОТГ, Компаніївський, Новгородківський, Олександрійський райони, міста Знам’янка та Кропивницький. Загалом в області проведено 97 заходів в яких взяли участь майже шість тисяч осіб.

За результатами звітів та фотозвітів обласним центром «Спорт для всіх» було визначено переможців, тож право позмагатися у фіналі вибороли Великосеверинівська, Первозванівська, Соколівська, Компаніївська, Дмитрівська та Помічнянська ОТГ, Компаніївський район, міста Знам’янка та Кропивницький.

Після невеличкого інструктажу та розминки на ковзанах розпочалися змагання. Команди змагалися в естафетах на швидкість, влучність та командній роботі в естафеті «Переправа». Переможців визначали у двох групах. Серед міст і міських ОТГ перемогу здобула команда з Помічнянської міської ОТГ. Друге місце за Кропивницьким, третє - у Знам’янки.

2020 02 21 sdv22020 02 21 sdv4

Поміж команд сільських, селищних ОТГ і районів зі значним розривом від суперників перемогла команда Компаніївської селищної ОТГ. Друге місце посів Компаніївський район, а третє - Первозванівська сільська ОТГ.

Фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» були організовані обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

2020 02 21 sdv5 2020 02 21 sdv62020 02 21 sdv7

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама