Волейболіст-пляжник із Кропивницького привіз «бронзу» з другого туру юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 513

ІІ тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років, що 20-23 лютого проходив у Сумах, приніс спортсмену з Кропивницького «бронзу».

Її здобув представник КДЮСШ №3 обласного центру Андрій Муленков (тренер Маргарита Кольцова) у парі з харків’янином Кирилом Терещенком.

2020 02 24 v 1

Четверте місце посів ще один кропивничанин Микола Онощенко у парі з харків’янином Романом Каплуновським.

Переможцями другого туру стали волейболісти з волейболісти з Чернігова Ярослав Богуш і Ярослав Тимченко, срібними призерами - брати Тимофій і Станіслав Онуфрейчуки з Рівного.

Учасниками другого туру стали 9 пар волейболістів-пляжників.

Фінальний тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років відбудеться 19-22 березня в Сумах.

Як повідомляла «Гречка» у січні, Андрій Муленков став бронзовим призером І туру юнацького чемпіонату України.