Спорт

Представник Кропивницького став призером студентського чемпіонату України зі скелелазіння

. 1365

27-29 лютого в Кременчуці проходив Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів у трьох видах програми - швидкість, трудність і багатоборство.

Друге місце в швидкості на 10-метровій стіні посів представник Кропивницького Ярослав Ткач із часом 3,99 сек. Лише двома сотими секундами він поступився майстру спорту України міжнародного класу Костянтину Павленку з Одеси.

2020 03 02 skel

До провідної десятки серед спортсменів з нашого обласного центру увійшли Данило Назаренко (5 місце – швидкість, 9 – багатоборство) та Валерія Гончарук (8 – трудність, 8 – багатоборство).

У змаганнях взяли 80 найсильніших спортсменів із шести регіонів, представники 13 закладів вищої освіти України. Збірну команду Кіровоградського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН представляли три спортсмени - вихованці комплексної ДЮСШ №1 та обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

За рішенням комісії у справах молоді федерації альпінізму і скелелазіння України до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світу серед студентів, який відбудеться в вересні 2020 в Італії, увійшли Ярослав Ткач і Данило Назаренко.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець та Валентина Русінова.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама