файно сусід

Петрівський «Інгулець» у серії пенальті програв у 1/4 фіналу Кубку України «Минаю» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1123

Сьогодні, 11 березня, на Закарпатті в рамках чвертьфіналу Кубка України «Минай» приймав петрівський «Інгулець».

В основний час команди обмінялися голами. Гравець команди господарів Олександр Глагола на 30-й хвилині відкрив рахунок. Гості відновили рівновагу на 54-й хвилині після голу Олександра Мішуренка.

Доля матчу вирішилась у серії післяматчевих пенальті, де влучнішими були господарі поля.

«Минай» - «Інгулець» - 1-1 (пенальті 6:5)
Кубок України 1/4 фіналу. 11 березня 2020 року (середа). с. Минай (Ужгородський р-н, Закарпатська обл.). Стадіон «Минай-Арена». Початок матчу о 15:00.
Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Володимир Журибіда (Луцьк), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)

«Минай»: Андрій Попович, Антоніо Сантос, Анатолій Нурієв, Ігор Вагін, Олександр Глагола (Олег Маїк 80), Василь Пиняшко (Артур Карноза 104), Андрій Ткачук (Михайло Кополовець 90+3), Роман Никитюк, Максим Жичиков, Богдан Оринчак (Владислав Микуляк 88), Петро Стасюк

«Інгулець»: Богдан Шуст, Євген Запорожець (Ігор Загальский 101), Олександр Мішуренко (Микола Квасний 84), Олександр Козак (Ілля Коваленко 111), Младен Бартуловіч, Дмитро Фатєєв, Віталій Павлов, Денис Балан, Ніка Січінава (Володимир Коробка 120+1) , Владислав Лупашко, Олег Синьогуб

Попередження: Олександр Глагола 22, Максим Жичиков 58, Богдан Оринчак 76, Антоніо Сантос 85, Владислав Микуляк 101 - Олег Синьогуб 14, Віталій Павлов 33, Євген Запорожець 40, Олександр Мішуренко 44, Младен Бартуловіч 82, Ніка Січінава 93, Олександр Козак 105+1, Віталій Павлов 118, Ігор Загальский 120+1

Вилучення: Роман Никитюк 117 (друга жовта) - Дмитро Фатєєв 76, Віталій Павлов 118 (друга жовта)

Голи: 1:0, Глагола Олександр (30); 1:1, Мішуренко Олександр (54).