Спорт

Чемпіон світу з тайландського боксу муей-тай провів семінар у Кропивницькому (ФОТО)

. 2298

Минулими вихідними у Кропивницькому перебував чемпіон світу з муей-тай серед юніорів, чемпіон Європи з муей-тай серед професіоналів, багаторазовий чемпіон України, майстер спорту Валерій Абраменко.

2020 03 12 3

У семінарі взяли участь близько 100 спортсменів із Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, представники різних видів єдиноборств – бойового самбо, ММА, комбат дзю-дзюцу, хортингу і таеквондо GTF.

У своїй кар’єрі харків’янин, який останнім часом живе та тренується в Таїланді, провів 32 професіональних поєдинки з яких одержав перемоги у 22-х, тому титулованому спортсменові було чим поділитися.

Під час семінару Валерій Абраменко давав теоретичну частину, яку учасники відпрацьовували на практиці.

Даний захід проходив у на базі ЦНТУ під егідою клубу «Tiger» та мав на меті популяризувати обласну федерацію таїландського боксу муей-тай, яка існувала на папері, але фактично не розвивалася.

Головним тренером збірної області став Олег Макущенко. Очолює обласну федерацію Віктор Тихоненко. Тренування проводяться на базі факультету фізичного виховання ЦДПУ.

- У клубі «Tiger» ми взялися розвивати вже четвертий вид єдиноборств. Тепер крім бойового самбо, комбат дзю-дзюдцу, ММА буде і таїландський бокс муей-тай. В найближчих планах – вперше провести чемпіонат області та готувати команду для участі в чемпіонаті України, - розповів «Гречці» президент клубу В’ячеслав Шульга.

2020 03 12 12020 03 12 2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама