Спорт

«Змагання варто відновити і дограти цей цікавий чемпіонат» - головний тренер петрівського «Інгульця»

. 1620

Головний тренер петрівського «Інгульця» Сергій Лавриненко вважає, що чемпіонат України з футболу в Першій лізі сезону 2019-2020 необхідно відновити та дограти.

2020 04 10 Lavrynenko

Його слова цитує прес-служба Професіональної футбольної ліги України.

Крім того Лавриненко висловив свою думку щодо доцільності проведення групових тренувань і як футболісти мають мотивувати себе для підтримки форми під час карантину.

- Змагання варто відновити і дограти цей цікавий чемпіонат. Клуби будуть в рівних умовах, тому точно буде цікаво.

У Володимирівці ми живемо всі на одній базі, тому немає сенсу проводити тренування по 3-4 людини. Ми все одно живемо в одному приміщенні, харчуємося в одній їдальні, ходимо всі разом. Якщо і збиратися, то треба проводити повноцінне тренування. Тренування - це 1,5-2 години часу, де будуть групою знаходитися гравці, а весь інший час вони спілкуватимуться між собою на одній базі. Ми вирішили не робити цих групових тренувань.

Розуміємо, що хлопці теж переживають у цій ситуації, яка склалася і підтримують форму. У нас склалося довірливі взаємини між усіма. Ми розуміємо, що футболіст це завжди товар, у гарному сенсі слова. Чим кращою буде його форма, тим дорожче зможе себе продати. Більша зарплатня, більші преміальні, дорожче його трансферна ціна... Гравці мають розуміти, що треба максимально підтримувати свою форму, незалежно від ситуації, що склалася у світі.

Вперше світ зіштовхнувся з такою ситуацією. Треба оберігатися, виконувати міри безпеки, щоб не дати приводу цій хворобі розвиватися. Я завжди намагаюся дивитися з позитивом на будь-яку ситуацію. Не дивлячись на те, що ця хвороба поширюється, хлопці можуть більше уваги приділити своїм дітям, родинам, батькам, тому що з нашою роботою ми бачимо їх дуже рідко. І через це страждають наші родини.

Нагадаємо, до введення карантину після 19 турів «Інгулець» набрав 37 очок і наразі посідає у турнірній таблиці чемпіонату України в Першій лізі третє місце, поступаючись лідеру винниківському «Руху» двома пунктами. Другою іде «Волинь» (38 очок).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама