Спорт

Петрівський «Інгулець» готовий судитися у Спортивному суді в Лозанні

. 1806

Футбольний клуб «Інгулець» із Петрово не виключає варіант пошуку справедливості в вищих профільних інстанціях, включаючи Спортивний суд у Лозанні, якщо Професіональна футбольна ліга України прийме рішення не догравати чемпіонат у Першій лізі сезону 2019-2020.

- Нажаль, все частіше лунають заклики не догравати сезон, визначивши імена трьох володарів путівки в УПЛ за допомогою стану речей в поточній турнірній таблиці. Напередодні запланованого на 21-е травня засідання ради Ліги ПФЛ вважаємо за необхідне прояснити нашу позицію, - повідомляє прес-служба клубу.

«Інгулець» послідовно відстоює позицію: догравання чемпіонату - це єдиний справедливий спосіб визначення переможця та призерів поточного сезону 2019/20 рр. Всеукраїнських змагань з футболу серед клубів Професіональної футбольної ліги України.

- Можливий варіант дострокового завершення сезону стане відвертим плювком в бік тих власників і інвесторів клубів ПФЛ, які вкладають в свої дітища потом і кров'ю зароблені ресурси. Непорушність спортивного принципу ведення боротьби і визначення найсильнішого на футбольному полі виявиться в такому випадку під великим сумнівом, - переконані в «Інгульці».

Після зіграних 19-ти турів «Інгулець» набрав 37 очок і посідає у турнірній таблиці третє місце. Лідирує винниківський "Рух" (39), другою іде луцька "Волинь".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама